روانشناسی

با جاذبه های مخصوص بچه ها در پوکت آشنا شوید

جاذبه های مخصوص بچه ها در پوکت | Attractions for children in Phuketاگر تصمیم دارید که در تعطیلات پیش رو و یا حتی در دیگر روزهای سال به همراه خانواده خود به جزیره پوکت در کشور تایلند سفر کنید به نظر می آید که در هر صورت نباید بچه ها را از یاد ببرید و با بردن فرزندانتان به...

24 خرداد 1399

استفاده از عکس های امیدآفرین با هدف مدیریت پیغام در فضای بحران

جلسه ستاد تبلیغات فضای مجازی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، امروز دوشنبه 12 اسفند 98 با حضور حسن نجفی سولاری مدرس دانشگاه و استاد ارتباطات برگزار گردید.

31 فروردین 1399

مسائل اقتصادی در کمین بچه ها بیش فعال

خبرنگاران/خراسان رضوی محققان دریافتند که بچه ها مبتلا به اختلال کم توجهی بیش فعالی(ADHD) در بزرگسالی با مسائل اقتصادی بیشتری روبرو هستند.

16 بهمن 1398

جزئیات برنامه دانشگاه علوم پزشکی تهران برای پذیرش پزشکی از لیسانس

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران جزئیات پذیرش دانشجوی پزشکی از دوره لیسانس را تشریح کرد و گفت: این تجربه 10 ساله در اختیار سایر دانشگاه ها قرار می گیرد.

1 دی 1398

10 ویژگی بهترین رئیس های جهان از نگاه گوگل

وب سایت یک پزشک: یک شرکت می تواند تمام سرمایه، تمرکز و زمان خود را روی استخدام، مصاحبه و انتخاب بهترین افراد ممکن کند، ولی اگر دارای یک رئیس با ویژگی های منفی مانند تندخویی، نادانی و تصمیم گیری های آنی است؛ این افراد سریعا شرکت را ترک خواهند کرد.

29 آبان 1398

بچه ها بدون صبحانه مدرسه نروند

یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی، با بیان اینکه استرس می تواند موجب تهوع به ویژه در دانش آموزان گردد، گفت: باید به عادات و ترکیب غذایی بچه ها، دقت و نظارت کافی داشته باشیم.

9 آبان 1398

گل بچگانه نمی خوردیم به پرسپولیس نمی باختیم، در حمله خجالتی بودیم

به گزارش خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ پس از باخت یک بر صفر امشب نفت آبادان مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس استادیوم آزادی گفت: از اینکه بازی را واگذار کردم خشنود نیستم اما تاکتیک خوبی را با توجه به آنالیزمان از پرسپولیس داشتیم.

21 مهر 1398

استراماچونی استقلال را جوان و منظم کرد، بازی خوب در اولویت است

سید داود حسینی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: استقلال در سالهای گذشته آن نظم لازم تیمی را نداشت که این عاملی مخرب برای این تیم بود و با حضور استراماچونی این اپیدمی از بین رفته است. نظم فردی و انضباط تیمی به اعتلای هر تیمی کمک می کند و از اولین اثرات حضور استراماچونی...

9 شهریور 1398

خبرنگاران وزیر علوم: خودباوری دانشجویان ایران در جهان سبب موفقیت می شود

تهران - خبرنگاران - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشجویان نماینده جامعه دانشگاهی ایران هستند که با اعتماد به نفس و خودباوری در میادین بین المللی می توانند به موفقیت برسند.

17 مرداد 1398

پیشکسوت فوتبال: معتقدم پرسپولیس نفرین شده است، عدم عملکرد خوب پرسپولیس با بازیکنان جدید

داداش زاده گفت: شاید خیلی ها بگویند تمام این صحبت ها خرافی است اما من معتقدم پرسپولیس نفرین شده است

6 تیر 1398

آرزوهایت را بنویس تا اتفاق بیفتد

فرقی نمی کند که شما چه می خواهید، اهمیتی ندارد خواسته شما یک ویلا در شمال کشور باشد و یا داشتن یک دوچرخه یا موتورسیکلت. هیچ کسی با هیچ قدرت و مقامی نمی تواند بیان کند که آرزوی شما ناچیز و آرزوی شخص دیگری از درجه و اعتبار و ارزش بالاتری برخوردار است. آرزوی...

11 خرداد 1398

رشد باروری در بعضی استان ها منفی شده است

عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا با بیان اینکه زمانبندی موالید افزایش یافته که دولت باید در این زمینه وارد گردد، گفت: سالخوردگی جمعیت دغدغه ایران نیست اما اگر مدیریت نگردد، در آینده به بحران تبدیل خواهد شد.

17 اردیبهشت 1398

سهام آسیایی افت کردند، تجربه کمترین ارزش سهم در 14 ماه اخیر

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، روز چهارشنبه، در حالی که اعتماد به نفس سرمایه گذاران با دور جدیدی از تهدیدات تعرفه ای که مناقشات تجاری آمریکا-چین را تشدید می نماید، کاهش یافته است، سهام آسیایی به پایین ترین سطح 14 ماهه خود افت کرد.

5 دی 1397