اخبار اقتصادی

کسب وکارهای کوچک و متوسط چشم انتظار حمایت دولت

فضای کسب وکار کشور طی سالیان متمادی است که تحت فشارهای داخلی و بین المللی قرار گرفته است. مسائل ساختاری و مزمن اقتصاد ایران از یک سو و شوک ارزی و تورم و رکود و تحریم های بین المللی از سوی دیگر، رمقی برای کسب و کارها به ویژه کسب وکارهای کوچک و متوسط (SME ها)...

12 تیر 1399

در گیری پلیس هند با کارگران معترض مهاجر

همزمان که محدودیت های مربوط به ویروس کرونا در هند کاهش می یابند، پلیس هندوستان امروز با گروهی از کارگران مهاجر معترض در این کشور درگیر شد.

12 تیر 1399

کارنامه قبولی تجارت ایران زیر سایه تحریم

تحریم ها با هدف قرار دادن مبادلات مالی و کالایی ایران در همه حوزه ها و حتی مبادلات غیرمستقیم و واسطه ای، مسائل قابل توجهی برای تجارت خارجی ایران در سال 98 به همراه آورد؛ اما حالا، آمارهای رسمی ازموفقیت و کارنامه قابل قبول تجارت خارجی ایران زیر سایه تحریم...

29 خرداد 1399

معرفی هتل ولکام دوارکا دهلی ، 5 ستاره

هتل ولکام دوارکا دهلی نو | Welcome Hotel Dwarkaدر شهر نیو دهلی و اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم در شهر مدرن دوارکا در دهلی هند هتلی 5 ستاره برای رزرو و اقامت وجود داشته که در مجله خبرنگاران به شما پیشنهاد می دهیم. هتل ولکام دوارکا دهلی نو با نام انگلیسی Welcome Hotel Dwarka یکی...

24 خرداد 1399

کوشش روزنامه سازندگی برای جلوگیری از اضمحلال لیبرالیسم تأسف برانگیز است

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران در نامه ای به سردبیر روزنامه سازندگی نوشت: در حالی که بلندگو های سرمایه داری ناگزیر به طرح ناکارآمدی لیبرالیسم شده اند، رسانه ای در تهران مدعی است که لیبرالیسم می تواند از خودش دفاع کند.

21 خرداد 1399

طلوع کرونا، جهش ژنتیکی ترامپ و غروب هژمونی آمریکا

خبرنگاران، گروه بین الملل - محمد قادری: با فروکش کردن کرونا اولین سوال مطرح در آمریکا تأثیر این ویروس بر انتخابات ریاست جمهوری 2020 است و اینکه آثار به جا مانده از کرونا تا چه اندازه می تواند عامل شکست یا پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات پیش رو باشد.

20 خرداد 1399

اولین اطلاعیه مدیریت بازار برای عرضه اولیه شستا

مدیریت بازار بورس اولین اطلاعیه عرضه اولیه امروز را منتشر کرد.

19 خرداد 1399

قیمت مرغ و تخم مرغ کاهش یافت

خبرنگاران: رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی از کاهش قیمت مرغ و تخم مرغ اطلاع داد و گفت: در حال حاضر مرغ در خرده فروشی ها با قیمت 11 هزار و 700 تومان عرضه می گردد.

14 خرداد 1399

99؛ سال جهش در بازار سازی محصولات دانش بنیان است

شرکت های دانش بنیان بیش از هر چیز به بازارهای رو به رشد برای محصولات خود نیاز دارند. برنامه ریزی ویژه برای بازارسازی محصولات دانش بنیان برای کمک به رفع نیازمندی های صنایع کشور، از جمله طرح های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای سال 1399 است.

10 خرداد 1399

ارزشمندترین استارت آپ های جهان در 2020

یک شرکت بزرگ اعلام کرده است که انتظار دارد شرکت های کوچک زیرمجموعه اش در دو فصل آینده 30 درصد درآمدشان را از دست بدهند و ناچار به کاهش هزینه های جاری شان بشوند.

9 خرداد 1399

شروع پروازهای ایرارمنیا به تهران

هواپیمایی ایرارمنیا پروازهای خود را در جهت تهران - ایروان - تهران شروع کرد. این پروازها روزانه بوده و زین پس مسافران ایرانی می توانند به صورت مستقیم در کمترین زمان و با مناسب ترین نرخ به شهر زیبای ایروان پرواز نمایند.

6 خرداد 1399

سیاست خارجی؛ پاشنه آشیل دولت ترامپ، جبهه ای از کشورها باید مقابل رئیس جمهور آمریکا بایستند

یک کارشناس امور آمریکا با بیان اینکه شکل گیری جبهه ای از دولت ها برای مقاومت در برابر سیاست های رئیس جمهور آمریکا می تواند راهگشا باشد، سیاست خارجی را پاشنه آشیل دولت ترامپ توصیف کرد.

1 خرداد 1399

هواوی از خانواده پرچم دارهای P40 رونمایی کرد: دوربین فوق العاده، پردازنده قدرتمند، زبان طراحی جدید و 5G

سال جاری خانواده پرچم دارهای سری P هواوی دارای سه گوشی با مشخصات متفاوت هستند. برای اولین بار است که این غول چینی سه گوشی سری P معرفی می نماید.

26 اردیبهشت 1399

انتقاد تند نماینده کنگره آمریکا از حفظ تحریم های ایران در بحبوحه کرونا

نماینده مسلمان کنگره در واکنش به اظهارات اخیر مقام های آمریکایی مبنی بر عدم لغو تحریم های آمریکا علیه ایران علی رغم شیوع ویروس کرونا تأکید کرد که حفظ این تحریم ها یک ظلم ابرشرورانه است.

20 اردیبهشت 1399

احتکار ده ها هزار ماسک در پاکستان توسط چینی ها

به دنبال گسترش بیماری کرونا در پاکستان و افزایش تقاضا برای خرید ماسک 4 تبعه چینی بیش از 190 هزار ماسک را احتکار کردند.

16 اردیبهشت 1399

مسائل مهدهای کودک به دنبال شیوع ویروس کرونا

خبرنگاران/لرستان معاون امور اجتماعی بهزیستی لرستان گفت: به دنبال شیوع ویروس کرونا، تعطیلی مهدهای کودک آسیب های جدی و جبران ناپذیری را برای مهدها به وجود خواهد آورد.

10 اردیبهشت 1399

خسارت 135 میلیاردی سیل به بخش کشاورزی همدان، میوه های شب عید آلوده نیست

خبرنگاران/همدان سرپرست توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان همدان اظهار داشت: در سیل اخیر 135 میلیارد تومان خسارت به اماکن دامی، حوزه شیلات و قنوات و بخش های دیگر کشاورزی استان همدان وارد شد.

7 اردیبهشت 1399

باید تاثیر کرونا بر صادرات را کم کنیم

خبرنگاران: رییس کنفدراسیون صادرات ایران معتقد است برای آنکه تاثیر شیوع کرونا بر صادرات کالایی ایران کاهش یابد، باید صادرکنندگان و رایزنان اقتصادی فعالیت های خود را مضاعف کرده و از تمام ظرفیت ها استفاده کنند.

6 اردیبهشت 1399

اسناد پاناما: گسترش سوءظن، فریب مردم

وکیل جنایی بین المللی ساکن تورنتو در تازه ترین کتاب خود شماره صفر در توصیف واقعیت دستکاری کردن و دستکاری رسانه های غربی، از زبان سردبیر یک روزنامه می نویسد: آیا جرمی بزرگ تر از فریب مردم را هم می توان مرتکب شد؟

4 اردیبهشت 1399

قالی شویی متری چند؟

خبرنگاران: اگر قالیشویی ها قیمت بالاتر از نرخ مصوب از مشریان درخواست نمایند مشمول تخلف شده و مشتری می تواند برای طرح شکایت به تعزیرات، اتحادیه و خانه صنعت معدن مراجعه کند. اما نرخ مصوب چقدر است؟

2 اردیبهشت 1399
تعداد: (163)