کاهش کیفیت ساختمان ها با ورود به عرصه صنعتی شدن

به گزارش ساعت دیواری، رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تبدیل، صنعتی شدن و تولید بیش از حد ساختمان ها در کشور باعث شد که ما به کیفیت ساختمان ها توجه نکنیم.

کاهش کیفیت ساختمان ها با ورود به عرصه صنعتی شدن

به گزارش خبرنگار ساعت دیواری، شیرین طغیانی عصر روز گذشته (سه شنبه) در اولین نمایشگاه رونق تولید ملی و همچنین اولین نمایشگاه پوشش های ساختمانی در جمع ساعت دیواری، اظهار کرد: از زمانی که معماری و ساختمان سازی به صنعت تبدیل شد، در یکی از مهم ترین و بدترین اتفاقات شاهد نزول کیفیت ساختمان ها بودیم.

وی با بیان اینکه از سپیده دم تاریخ تاکنون معماری و شهرسازی یکی از مهمترین معیارهای تمدن ساز در سرتاسر دنیا بوده است، افزود: مسلماً این نقش بی بدیل صنعت ساختمان می تواند ما را به این موضوع رهنمود کند که توجه به کیفیت صنعت ساختمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: ساختمان سازی یا صنعت ساختمان امروزه به عنوان یکی از مهمترین صنایع دنیا مورد متوجه است و البته شاید در سایر صنعت ها بحث تولید، تولید اقتصادی و نتایج آن مورد توجه است، اما به نظر می رسد یکی از مهم ترین و شاخص های صنعت ساختمان، بحث تمدن سازی است.

وی با بیان اینکه پوشش ساختمانی و تاثیر آن علاوه بر کیفی سازی ساختمان می تواند در سیما و منظر شهری موثر باشد، گفت: برپایی نمایشگاه پوشش های ساختمانی می تواند در این راه قدم موثری بردارد و با ایجاد فضا برای آشنایی با پوشش های متنوع ساختمانی و به ویژه توجه به پوشش های متناسب با فضای فرهنگی، اقلیمی و کالبدی شهرها، کیفیت فضای شهری را افزایش دهد.

طغیانی شرح داد: در این نمایشگاه می توانیم با انواع تولیدات داخلی در عرصه ساختمان سازی و همچنین با صنایع جدیدی که در این مبحث ایجاد شده، آشنا شویم و با رویکردهای جدید و استفاده درست و به موقع از آنها بتوانیم فضای شهری و ساختمان های با کیفیت را ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه بستری است برای رونق صنعت ساختمان با وجود همه مسائل و رکود است، ابراز امیدواری کرد: در سال های آینده با کیفیت بیشتر و با شرایط بهتر شاهد برگزاری بهتر این نمایشگاه در عرصه صنعت ساختمان باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کاهش کیفیت ساختمان ها با ورود به عرصه صنعتی شدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش کیفیت ساختمان ها با ورود به عرصه صنعتی شدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید