پیروزی سخت تیم مدعی برابر نماینده عراق

به گزارش ساعت دیواری، در دومین بازی از نخستین روز جام قهرمانان فوتسال آسیا 2015، دو تیم نفت الوسط عراق و چومبوری تایلند در سالن 25 آبان اصفهان به مصاف هم رفتند.

پیروزی سخت تیم مدعی برابر نماینده عراق

بازی در نیمه نخست با رجحان نسبی تیم تایلندی شروع شد و این تیم در دقیقه 16 بازی توسط جیراوات، نخستین گل خود را وارد دروازه حسین الزبیدی کرد.

در ادامه کوشش بازیکنان عراقی برای جبران نتیجه ثمری نداشت و نیمه نخست با رجحان تیم تایلندی به انتها رسید.

در این نیمه عملکرد فوق العاده گُلر عراقی مانع از به ثمر رسیدن گل های بیشتر شد.

در نیمه دوم، بازیکنان عراقی برای جبران گل خورده، به سمت دروازه چومبوری یورش می بردند که این حملات در دقیقه 28 توسط ولید فاهم منجر به گل تساوی شد، اما این خوشحالی چندان طول نکشید و لحظاتی بعد ساراوات، گل دوم را دروازه نماینده عراق کرد.

یک دقیقه پس از این گل، جیراوات گل دوم خود و گل سوم تیمش را به ثمر رساند تا تایلندی ها با دو گل اختلاف، از حریف پیشی بگیرند. البته یکی از این دو گل در دقیقه 31 و باز هم توسط ولید فاهم پاسخ داده شد تا دوباره اختلاف به حداقل برسد.

در دقایق انتهای بازی مربی تیم عراقی، گُلر تیمش را از زمین، خارج و به جای او، یک بازیکن را به زمین آورد تا با پنج بازیکن به سمت دروازه چومبوری حمله نمایند.

هر چند که تیم عراقی توانست موقعیت های زیادی روی دروازه چومبوری ایجاد کند اما این کوشش ها ناکام ماند تا در نهایت این بازی با نتیجه سه بر دو به سود نماینده تایلند انتها یابد.

علیرغم اینکه تیم عراقی این بازی را واگذار کرد، اما به دلیل بازی خوبی که از خود ارائه داد، پس از انتها بازی، مورد تشویق طرفداران عراقی حاضر در محل برگزاری بازی ها نهاده شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیروزی سخت تیم مدعی برابر نماینده عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی سخت تیم مدعی برابر نماینده عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید