پاشازاده: مدیران استقلال و شفر باید با طرفداران روراست باشند

مهدی پاشازاده در مصاحبه با مهر گفت: این که استقلال در قطر توانست با حریف قدرتمندش مساوی کند یعنی عملکرد تیم در آن بازی بهتر از بازی رفت بوده است. اما استقلال در بازی رفت آنقدر ضعیف بود که همانجا از آسیا حذف شد.

پاشازاده: مدیران استقلال و شفر باید با طرفداران روراست باشند

وی اضافه کرد: بازی رفت دو تیم آنقدر اتفاقات ناگواری داشت که هرچه در باره آن صحبت گردد باز هم کم است. ارنج بد و تعویض های بدتر و از همه بدتر این که شفر در نیمه دوم کُپ نموده بود و از روی نیمکت تکان نخورد. به نظر من این حرکت شفر حتی از تعویضهایش هم مخرب تر بود. اگر امروز استقلال دیگر در آسیا نیست به خاطر آن 45 دقیقه فاجعه باری بود در نیمه دوم بازی رفت پشت سر گذاشت.

کاپیتان سابق استقلال گفت: من فرزند استقلال هستم و در این تیم بزرگ شدم. از جوانان در این تیم بازی کردم تا روزی که کاپیتان آن شدم و در ایران پیراهن هیچ تیمی را به جز استقلال نپوشیده ام. این تیم را خانه خودم می دانم و از آنجایی که وامدار شخص و جریانی نیستم، لذا راحت می توانم حرفم را بزنم. من از حق استقلال مقابل هر فردی دفاع می کنم. کاری ندارم طرف شفر است یا هر فرد دیگر لذا انتقادم را انجام می دهم.

مدافع پیشین آبی پوشان ادامه داد: وقتی آقایان بازیکنان خارجی گران قیمت می خرند بعد خودشان جرات ندارند آنها را در یک بازی مهم بازی بدهند یعنی چی؟ سئوال من از شفر این است این بازیکنانی که با قیمت های گزاف خریداری شدند و روی نیمکت می نشینند تا بازیکنان هفده هجده ساله جای آنها بازی نمایند انتخاب خودش بوده یا خیر؟

وی در ادامه بیان داشت: اگر این بازیکنان انتخاب خودش بوده، این چطور انتخابی است که نه کارایی لازم را دارد و نه قابلیت حضور در میدان های بزرگ. اگر هم انتخاب خودش نیست، چرا در مقابل این جریان سکوت نموده و حرف نمی زند. چرا زیر بار انتخاب دیگران رفته و به چه قیمتی می خواسته سرمربی استقلال باشد.

پاشازاده تاکید نمود: شفر و مدیران باشگاه باید به منِ پیشکسوت پاسخگو باشند. باید به طرفدار پاسخگو باشند و مرتب وعده امروز و فردا، این نیم فصل آن نیم فصل، این فصل و آن فصل را ندهند. در این باشگاه که بالای بیست میلیون طرفدار دارد هم مدیرش باید با طرفداران صادق باشد هم مربی اش.

پیشکسوت آبی پوشان توضیح داد: آسیا که از کف ما رفت و نگرانی من بابت لیگ بیشتر شد. چه کسی تضمین می دهد این تیم در لیگ هم مثل آسیا ناکام نمی گردد و یک سال دیگر به سالهای دور از قهرمانی استقلال اضافه نمی گردد؟ آقایان یادشان باشد که در خاتمه این فصل هر نتیجه ای به جز قهرمانی ناکامی است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پاشازاده: مدیران استقلال و شفر باید با طرفداران روراست باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاشازاده: مدیران استقلال و شفر باید با طرفداران روراست باشند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید