واکنش رئیس سازمان لیگ کشتی به انتقاد غلامرضا محمدی، نصیرزاده: سرمربیان تیم ملی جزو شورای فنی سازمان لیگ هستند

به گزارش ساعت دیواری، عبدالمهدی نصیرزاده، رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی به انتقاد سرمربی تیم ملی به عدم حضور سرمربیان تیم ملی کشتی در جلسه اخیر سازمان لیگ واکنش نشان داد.

واکنش رئیس سازمان لیگ کشتی به انتقاد غلامرضا محمدی، نصیرزاده: سرمربیان تیم ملی جزو شورای فنی سازمان لیگ هستند

عبدالمهدی نصیرزاده درباره غیبت غلامرضا محمدی و محمد بنا در جلسه روز یکشنبه سازمان لیگ که مورد انتقاد سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان قرار گرفته بود، به خبرنگار ورزشی ساعت دیواری گفت: در جلسات بعد ان شاءالله از آنها دعوت خواهیم کرد. با توجه به اینکه آقایان بنا و محمدی در خارج از کشور به سر می بردند در جلسه اخیر حضور نداشتند.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون کشتی اعلام کرد: از طرفی نیز خودشان (سرمربیان تیم ملی) در این خصوص ذینفع بودند و قرار بود درباره حضورشان در لیگ تصمیم گیری گردد و اگر آنها نیز در جلسه حضور پیدا می کردند برای عده ای شائبه ایجاد می شد به همین دلیل زمان برگزاری جلسه را تغییر ندادیم، اما در جلسات بعدی آنها حتماً حضور دارند. غلامرضا محمدی و محمد بنا عضو شورای فنی سازمان لیگ هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش رئیس سازمان لیگ کشتی به انتقاد غلامرضا محمدی، نصیرزاده: سرمربیان تیم ملی جزو شورای فنی سازمان لیگ هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش رئیس سازمان لیگ کشتی به انتقاد غلامرضا محمدی، نصیرزاده: سرمربیان تیم ملی جزو شورای فنی سازمان لیگ هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید