نگاه مردم و رسانه به فوتسال بانوان ازمسئولان فدراسیون ویژه تر است

به گزارش ساعت دیواری، تیم نامی نو اصفهان قهرمان فصل گذشته مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان آغاز خوبی در مسابقات فصل جاری نداشته و روز آدینه با شکست مقابل تیم مس رفسنجان با 4 امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی نهاده شد.

نگاه مردم و رسانه به فوتسال بانوان ازمسئولان فدراسیون ویژه تر است

فرزانه توسلی در مصاحبه با ساعت دیواری درباره بازی مقابل مس در هفته چهارم مسابقات و اخراج در دقایق انتهای گفت: پس از اینکه یک بر صفر عقب افتادیم در پنچ دقیقه انتهای پاورپلی کردیم. در فاصله کم که قدرت تصمیم گیری نداشتم توپ به دستم برخورد کرد و با تشخیص داور از زمین اخراج شدم. در ادامه نیز گل دوم را دریافت و بازی را واگذار کردیم.

گلر تیم نامی نو اصفهان در ادامه درباره نتایج تیمش در فصل جاری رقابت ها گفت: سال جاری نسبت به سایر تیم ها مهره های کم تری در اختیار داریم و باشگاه بومی گرایی نموده است. اکثر بازیکنان متولد 79-76 هستند و تجریه کمی دارند. بعضی از آنها نخستین حضور در لیگ برتر را تجربه می نمایند. در ادامه با افزایش تجربه آنها وضعیت تیم بهتر خواهد شد.

وی درباره سطح کیفی لیگ نیز گفت: نسبت به سال های گذشته، مسابقات لیگ از سطح کیفی بالاتری برخوردار است. به غیر از چند تیم اکثر تیم ها رقابت نزدیکی با هم دارند. اگر سال گذشته 4 تیم مدعی حضور داشت در فصل جاری حدود 7 تیم مدعی حضور دارد چرا که بازیکنان اصلی در سایر تیم ها پخش شده اند. از الان نمی توان قهرمان را پیش بینی کرد و همین باعث افزایش جذابیت مسابقات شده است.

توسلی اضافه نمود: نگاه رسانه و مردم عادی هر سال نسبت به لیگ فوتسال بانوان ویژه تر می گردد. اکثر مردم عادی مسابقات ما را دنبال می نمایند و این باعث امیدواری به آینده می گردد. امیدوارم انعکاس تصویری نیز داشته باشیم و خلاصه ای از بازی ها پخش تلویزیونی نیز گردد.

بازیکن تیم نامی درباره نگاه مسئولان نیز گفت: چهار هفته از رقابت های لیگ گذشته و هنوز هیچ از مسئولان فدراسیون برای تماشای مسابقات وارد سالن نشده اند. وضعیت تیم ملی نیز نامشخص است. همواره رسانه و مردم عادی بیش تر از مسئولان فدراسیون برای فوتسال بانوان ارزش قائل شده اند. امیدوارم در ادامه شاهد حضور مسئولان فدراسیون باشیم. لیگ خوبی داریم و ان شالله مسئولان زمان بیش تری گذاشته و شاهد مسابقات باشند.

فرزانه توسلی در انتها گفت: در ابتدای مسابقات هستیم سال سختی در پیش داریم. با توجه به از دست دادن چند بازیکن و اینکه جایگزین نیز نداشتیم مسئولان به بومی گرایی و جوانگرایی پرداختند. شرایط برای تک تکمان سخت است. امیدوارم بازیکنان جوان در ادامه خود را پیدا نموده و بتوانیم در پلی آف حضور داشته باشیم. نامی نو مدافع عنوان قهرمانی است و در ادامه باید امتیازات را جمع کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نگاه مردم و رسانه به فوتسال بانوان ازمسئولان فدراسیون ویژه تر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاه مردم و رسانه به فوتسال بانوان ازمسئولان فدراسیون ویژه تر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید