نساجی با تمام توان برابر پدیده بازی می کند، کارت 4 بازیکن نامعلوم

به گزارش ساعت دیواری، محمدرضا مهاجری شنبه شب درنشست خبری پیش از بازی تیمش نساجی درجمع خبرنگاران افزود: این نخستین بازی تیم نساجی در رقابتهای جام حذفی است و درهمین ابتدای کار با تیم قدرتمند پدیده مشهد روبروخواهیم شد.

نساجی با تمام توان برابر پدیده بازی می کند، کارت 4 بازیکن نامعلوم

و با بیان اینکه این بازی و قرعه ای که برای نساجی رقم خورد، یکی از سخت ترین قرعه جام حذفی است، ادامه داد، ما به احترام تماشاگران تمام تلاشمان را می کنیم که بازی را با برد تمام کنیم وبا تمام توان وبضاعتی که از نظر بازیکنان دراختیار داریم، مقابل پدیده بازی خواهیم کرد، هرچند اعتقاد داریم که تیم پدیده از کادرفنی و مدیریت خیلی خوبی سود می برد و تیم خوب ومنسجمی است.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه تیم پدیده دراین سالها راستا خود را در فوتبال ایران پیدا کرده است، ابرازامیدواری کرد، که یکی از آرزوهای من این است که نساجی هم بتواند راهش را در لیگ برتر فوتبال ایران پیدا کند.

کارت 4 بازیکن نساجی همچنان نامعلوم است

مهاجری دربخش دیگری از سخنان خود دراین نشست از صادرنشدن کارت بازی 4 بازیکن تیم نساجی گلایه کرد وگفت: اینکه 5 هفته از بازی های لیگ گذشته باشد و کارت بازیکنان این تیم هنوز صادر نشده باشد، نوعی بی نظمی و ناهماهنگی هایی هست که باید سازمان لیگ ودیگر نهادهای مسئول فدراسیون این مشکل را هرچه سریعتر برطرف کنند.

وی ادامه داد، با وجود فشردگی بازی های لیگ و دیدارهای حساس وسرنوشت سازی همچون بازی های جام حذفی دراختیار نداشتن بازیکنان تاثیرگذاری که تمرینات وبرنامه های تاکتیکی برمحور آنها چیدمان می شود، بهم می خورد.

مهاجری با بیان اینکه متاسفانه همچنان از وجود محمد قاضی و مهرداد کفشگری دو بازیکن تاثیرگذار وباتجربه تیم نساجی که وجود آنها درهر تیمی در سرنوشت بازی ها تعیین کننده هست، همچنان دراختیار نداریم، شرح داد، متاسفانه ناچارهستیم دربازی فردا برابر شهرخودرو با توجه به صادرنشدن کارت 4 بازیکن تیم و فشردگی بازی ها ، از بازیکنان جوان تر تیم استفاده کنیم.

سرمربی تیم نساجی مازندران ابرازامیدواری کرد، که مدیران این باشگاه هم هرچه زودتر این معضل را برطرف کنند، این بازیکنان به امیدی آمده اند و بازیکن حرفه ای باید بازی کند و دیده شود.

دست تماشاگران نساجی را می بوسم

مهاجری همچنین درادامه این نشست خبری از همراهی وحمایت تماشاگران از تیمش قدردانی کرد وگفت: همه تلاش ما براین هست که بازی به بازی کیفیت بهتری از خود نشان دهیم و با عملکرد خوب خودمان هواداران را خرسند کنیم.

وی ادامه داد، درعین حال من دست تماشاگران نساجی را می بوسم که همیشه کنار ما بودند. حالا شاید از نظر کیفی تیم افت هم داشته باشد اما همیشه کیفیت لازم را داشته اند. شاید به ندرت تیمی در ایران باشد که اینقدر تماشاچی را در هر بازی داشته باشد اما تماشاگران نساجی به سرنوشت تیمشان علاقمند هستند و این ما را مجاب می کند که حق اشتباه کردن نداریم.

تیم فوتبال نساجی مازندران در چارچوب بازی های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور از ساعت 15:30 عصریکشنبه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم پدیده شهرخودرو مشهد است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نساجی با تمام توان برابر پدیده بازی می کند، کارت 4 بازیکن نامعلوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نساجی با تمام توان برابر پدیده بازی می کند، کارت 4 بازیکن نامعلوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید