مجیدی به دنبال بازیکن دوملیتی

به گزارش ساعت دیواری، فرهاد مجیدی تمام وقت در فکر تقویت استقلال برای حضور قدرتمندانه در ادامه رقابت هاست. سرمربی آبی ها درصدد است قبل از اتمام فصل جابجایی با جذب 3 بازیکن تیمش را تقویت کند.

مجیدی به دنبال بازیکن دوملیتی

به گزارش گروه ورزشی ساعت دیواری، براساس اخبار موثق جذب 3 بازیکن برای 3 خط در اولویت برنامه هاست. استقلال در 3 جام رقابت فشرده ای خواهد داشت. این تیم در ابتدای راه 2 بازیکنش را به دلیل مصدومیت سنگین از دست داد و بدون محسن کریمی و داریوش شجاعیان خود را به نیم فصل رساند. در جریان بازی ها نیز نفراتی نظیر سیاوش یزدانی، میلاد زکی پور و... به دلیل آسیب دیدگی هفته ها قادر به همراهی استقلال نبودند و طبیعی است کادر فنی این تیم بخواهد بازیکنان جدیدی به خدمت بگیرد.

مجیدی در قدم اول شرایط یک بازیکن دوملیتی را آنالیز نموده است. بازیکن نیجریه ای که ملیت استرالیایی گرفته و سهمیه آسیایی استقلال خواهد بود و اطلاعاتی درباره پست این بازیکن فعلاً به بیرون درز ننموده است. مجیدی می خواهد برای خط دفاع و میانی بازیکن بگیرد و دنبال یک مهاجم مکمل یا به اصطلاح بازیکن شماره 9 است و ظرف روز های آینده نفرات موردنظر او که دو نفرشان می توانند خارجی باشند، تعیین می شوند. اگر بازیکن دوملیتی مذکور جذب گردد، یک بازیکن غیرآسیایی هم می توان به استقلال اضافه نمود که شاید پاتوسی باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مجیدی به دنبال بازیکن دوملیتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی به دنبال بازیکن دوملیتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید