ماشین آتش نشانی الکتریکی کوچک پاناسونیک

به گزارش ساعت دیواری، این خودرو مزیت دیگری نیز دارد. به گفته تروپوس موتورز، در حالی که قیمت یک ماشین آتش نشانی در اندازه واقعی پانصد هزار دلار است، قیمت این مدل یک دهم آن است. پنجاه هزار دلار، قیمتی کاملا مناسب است.

ماشین آتش نشانی الکتریکی کوچک پاناسونیک

این ماشین بسیار کوچکتر از ماشین های آتش نشانی فعلی است، و این یکی از مزیت های بزرگ آن است

پاناسونیک محصولات بی نظیری می سازد؛ از تلویزیون های زیبا با کیفیت تصویر بی نقص گرفته تا لپتاپ های پرقدرت و مقاوم، و دوربین های منحصر به فرد.

همان طور که بازدیدنمایندگان در پخش زنده کنفرانس مطبوعاتی این شرکت در نمایشگاه سال جاری لوازم الکترونیکی مصرفی (اسی ای اس) در لاس وگاس شاهد آن بودند، صرف نظر از بخش سخت افزار کامپیوتری، چیز های زیادی برای تحسین وجود داشت.

ابتکار عمل تیم پاناسونیک با حضور ستاره های المپیک، از جمله مایکل فلپس، بر روی صحنه، بدون شک چشمگیر بود. همچنین، یورش ظاهری شورشیان جنگ ستارگان و استورم تروپر های امپایر به صحنه و در اوج آن، ظاهر شدن ربات بی بی -8 روی سکو نیز به نوبه خود چشمگیر بود. آن ها آمده بودند تا نظم را به دنیا بازگردانند، و برای مشارکت پاناسونیک در پارک موضوعی جنگ ستارگان دیزنی، تبلیغ نمایند.

اما جذاب ترین محصول آن، در اواخر برنامه آشکار شد. پاناسونیک مدتهاست که در زمینه ساخت باتری های شارژی، از جمله باتری دوربین، تلفن هوشمند، ریش تراش، مسواک و غیره، فعالیت می نماید. البته، برای پروژه های بزرگ نیز محصولاتی می سازد؛ مانند اجزای مورد استفاده در ساخت شهر های هوشمند یا بزرگراه های هوشمند.

به هر حال، در پشت آن پرده سیاه مرموز که گاهی در پخش مستقیم دیده می گردد، نه یک تلویزیون بزرگ، بلکه یک ماشین آتش نشانی کوچک پنهان شده بود. پاناسونیک این خودرو را با همکاری شرکت تروپوس موتورز ساخته است و اسم آن را تروپوس اف آروی فایر تراک گذاشته اند.

وقتی که می گوییم کوچک است، به این معنا نیست که اسباب بازی یا چیزی مشابه آن است، بلکه به اندازه کافی برای انسان جا دارد. این ماشین بسیار کوچکتر از ماشین های آتش نشانی فعلی است، و این یکی از مزیت های بزرگ آن است.

وقتی که در یک خیابان خیلی کوچک بمبئی یا توکیو آتش سوزی رخ می دهد، این خودرو می تواند وارد آنجا گردد. این ماشین با ارتفاع6 فوت و 6 اینچ می تواند وارد بیشتر محوطه های پارکینگ گردد و با عرض 4 فوت و 6 اینچ، برای فضا های تنگ و باریک بسیار مناسب است.

سهم پاناسونیک از ساخت این خودرو، خیلی بیشتر از باتری شارژی آن است. درست در کنار دست راننده، لپتاپ تافبوک پاناسونیک تعبیه شده است که اطلاعات فوری و اورژانسی را منتقل می نماید.

اطلاعات تحلیلی پیشرفته به راننده یاری می نمایند تا از شرایط باتری مطمئن گردد، و خودرو را در برابر احتمال سرقت و خرابکاری حفظ کند.

این وسیله نقلیه با باتری کار می نماید. با هر بار شارژ می تواند 120 مایل برود و حداکثر سرعت آن نیز اندکی بیش از 40 مایل در ساعت است. علاوه بر این، دارای یک مخزن آب 125 گالونی است که محتویات آن از طریق یک پمپ آب بنزینی پمپاژ می گردد.

این خودرو مزیت دیگری نیز دارد. به گفته تروپوس موتورز، در حالی که قیمت یک ماشین آتش نشانی در اندازه واقعی پانصد هزار دلار است، قیمت این مدل یک دهم آن است. پنجاه هزار دلار، قیمتی کاملا مناسب است.

همه این ها نشان می دهد که واقعا نمی توانیم پیش بینی کنیم که هر سال از نمایشگاه سی ای اس چه محصولاتی بیرون می آیند، و پاناسونیک واقعا به ایجاد شهر های کمتر آلوده و پیشرفته پایبند است.

منبع:ایندیپندنت

منبع: فرادید

به "ماشین آتش نشانی الکتریکی کوچک پاناسونیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماشین آتش نشانی الکتریکی کوچک پاناسونیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید