قاسمی نژاد: از هفته چهارم بازی می کنم، کسب یک جام هم برای شهر خودرو کافی است

به گزارش ساعت دیواری، امین قاسمی نژاد، مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو گفت که از هفته چهارم لیگ برتر می تواند تیمش را همراهی کند.

قاسمی نژاد: از هفته چهارم بازی می کنم، کسب یک جام هم برای شهر خودرو کافی است

امین قاسمی نژاد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ساعت دیواری، با اشاره به آخرین وضعیت آسیب دیدگی اش گفت: دو هفته از مصدومیتم سپری شده است و در این مدت مراحل درمانی از جمله فیزیوتراپی، آب درمانی و ... را پشت سر گذاشته ام. این روند ادامه خواهد داشت و امیدوارم که تا هفته چهارم به شرایط بازی برسم. شاید برای هفته سوم هم آماده شوم، ولی دوست ندارم ریسک کنم.

مهاجم تیم فوتبال شهر خودرو ادامه داد: شش سال پیش هم با چنین مصدومیتی روبرو شدم، ولی برای بازگشت عجله کردم و دوباره مصدوم شدم تا 40 روز از میادین دور باشم. دیگر نمی خواهم آن اتفاق تلخ برایم تکرار شود و در صحبتی هم که با پزشک تیم داشتم، به این نتیجه رسیدم که اصلاً ریسک نکنم. با ادامه این روند از هفته چهارم لیگ برتر بازی خواهم کرد.

قاسمی نژاد با اشاره به پیروزی تیمش برابر پیکان در هفته اول لیگ برتر خاطر نشان کرد: خدا را شکر که برد مهمی را در خارج از خانه به دست آوردیم. دریافت این سه امتیاز بسیار مهم بود. البته در صحبتی که با بازیکنان داشتم، آنها تأکید داشتند که کیفیت زمین چمن بسیار بد بوده است. ضمن اینکه توپ های لیگ برتر هم کیفیت خوبی ندارند و اکثر بازیکنان از کیفیت این توپ ها ناراضی هستند. توپ های جدید مثل توپ های فوتسال سنگین هستند و کار را برای بازیکنان سخت کرده اند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا شهر خودرو می تواند در این فصل قهرمان شود؟، شرح داد: پارسال عملکرد خوبی داشتیم و طبیعتاً امسال دنبال جایگاه بهتری هستیم. کارمان سخت است، چون خیلی از تیم ها که بیشتر از ما هزینه کرده اند دنبال قهرمانی هستند، ولی ما هم شانس خودمان را امتحان می کنیم. فکر می کنم کسب یک جام در این فصل برای شهر خودرو کافی باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قاسمی نژاد: از هفته چهارم بازی می کنم، کسب یک جام هم برای شهر خودرو کافی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاسمی نژاد: از هفته چهارم بازی می کنم، کسب یک جام هم برای شهر خودرو کافی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید