فوتبال دنیا، لوچانو اسپالتی: ورسالیکو باید خودش را به همه ثابت کند، برای مواجهه با هر مسئله ای آماده هستیم

فوتبال دنیا - لوچانو اسپالتی نسبت به کسب پیروزی دیگر برای شاگردانش ابراز امیدواری کرد. - اخبار ورزشی -

فوتبال دنیا، لوچانو اسپالتی: ورسالیکو باید خودش را به همه ثابت کند، برای مواجهه با هر مسئله ای آماده هستیم

به گزارش خبرنگاران، لوچانو اسپالتی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل فروزینونه در هفته سیزدهم رقابت های سری A ایتالیا نسبت به کسب پیروزی توسط شاگردان خود ابراز امیدواری کرد.

سرمربی اینتر در این باره گفت: قطعا پیروزی در این بازی بسیار مهم است اما این بازی آسان تر از بقیه رقابت ها نیست و اتفاقا اولین جدال از سری نبردهای سخت اینتر به حساب می آید.بزرگ ترین دغدغه من مشکل مصدومیت است که بر اثر زیاد شدن فشار برای هر تیمی پیش می آید. ما مشکل خاصی در این زمینه نداریم و برای روبرو با هر چیزی آماده هستیم. اگر مصدومیتی رخ دهد، باید تغییراتی ایجاد کنیم تا با شرایط سازگار شویم. در حال حاضر نیازی برای خرید بزرگ در پنجره نقل و انتقالات نمی بینم اما اگر موقعیت خوبی به دست آوریم، کاملا هوشیار خواهیم بود.

اسپالتی در ادامه اضافه کرد: در دفاع میانی غیر از دی آمبروسیو و آساموا گزینه دیگری نداریم. در مورد ورسالیکو امیدواریم مصدومیتش به زودی تمام گردد. دالبرت در وضعیت بسیار خوبی واقع شده است و باید به زودی با درخشش، خودش را به همه ثابت کند. جدول رده بندی سری A

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، لوچانو اسپالتی: ورسالیکو باید خودش را به همه ثابت کند، برای مواجهه با هر مسئله ای آماده هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، لوچانو اسپالتی: ورسالیکو باید خودش را به همه ثابت کند، برای مواجهه با هر مسئله ای آماده هستیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید