فوتبال دنیا، اظهارنظر جالب کانتونا درباره دلیل مربیگری ساوت گیت در تیم ملی انگلیس

اسطوره منچستریونایتد درباره مربیگری ساوت گیت در تیم ملی انگلیس دلیل جالبی بیان کرد.

فوتبال دنیا، اظهارنظر جالب کانتونا درباره دلیل مربیگری ساوت گیت در تیم ملی انگلیس

به گزارش خبرنگاران، اریک کانتونا می گوید اینکه گرث ساوت گیت به عنوان سرمربی تیم ملی انگلیس مشغول به کار گردیده تنها به دلیل نداشتن فرصت های دیگر برای مربیگری بوده است.

مهاجم فرانسوی سابق شیاطین سرخ که علاقه زیادی به فوتبال ملی ندارد، به نشریه دیلی میل انگلیس گفت: بهترین مربیان در بهترین تیم های باشگاهی فعالیت دارند، نه در تیم های ملی. این یک واقعیت است. خوب فکر کنید. در جام جهانی خولن لوپتگی، سرمربی تیم ملی اسپانیا پیشنهاد مربیگری رئال مادرید را دریافت و آن را قبول کرد، با اینکه پذیرش این پیشنهاد باعث شد دیگر نتواند اسپانیایی که یکی از بخت های قهرمانی در جام جهانی بود را راهنمایی کند. او مربیگری در رئال مادرید را به اسپانیا ترجیح داد. چرا؟ چون بهترین مربیان جهان در بهترین باشگاه ها کار می نمایند.

کانتونا اضافه نمود: به تیم ملی انگلیس نگاه کنید. من گرث ساوت گیت را دوست دارم، اما او قبل از این چه کار می کرد؟ او سرمربی میدلزبورو بود. آنجا چی چیزی برد؟ هیچ چیز. پس چرا او را سرمربی تیم ملی انگلیس کردند؟ چون او تنها مربی بود که در یک تیم بزرگ باشگاهی کار نمی کرد. من اوضاع را همان طور که هست، می گویم. مربیان تیم های ملی، این مسئولیت را قبول می نمایند، چون هیچ تیم باشگاهی آنها را نمی خواهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، اظهارنظر جالب کانتونا درباره دلیل مربیگری ساوت گیت در تیم ملی انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، اظهارنظر جالب کانتونا درباره دلیل مربیگری ساوت گیت در تیم ملی انگلیس"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید