فلیک: مولر بازوی تیم من است، فقط صدرنشینی در گروهمان را می خواهیم

به گزارش ساعت دیواری، هانس دیتر فلیک به چیزی غیر از سرگروهی تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا نمی اندیشد.

فلیک: مولر بازوی تیم من است، فقط صدرنشینی در گروهمان را می خواهیم

به گزارش ساعت دیواری، هانس دیتر فلیک در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ستاره سرخ بلگراد در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان، هدف اصلی باواریایی ها را سرگروهی دانست.

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ در این باره گفت: من از زمان حضورم در اینجا لذت می برم. جو بایرن بسیار ویژه است. به خوبی آماده ملاقات مقابل ستاره سرخ شده ایم.ژروم بواتنگ بسیار خوب تمرین نموده اما من هنوز تصمیم نگرفته ام در دفاع مرکزی چه بازیکنی بازی خواهد نمود. بواتنگ یکی از گزینه هاست. بعضی بازیکنان به یافتن ریتم خودشان و بعضی به استراحت احتیاج دارند. باید همه شرایط را در نظر بگیریم. در خصوص یک چیز اطمینان داریم؛ ما می خواهیم صدرنشین گروه باشیم.

او در ادامه اضافه کرد: مچ دست تیاگو آسیب دیده اما می تواند بازی کند. او بازیکنی همواره در دسترس است، با این حال مدتی تیم خوب عمل ننموده و من تصمیم گرفتم از جاشوا کیمیچ در پست شماره 6 اسنفاده کنم. بایرن خوش شانس است که تیاگو را در ترکیب خود در اختیار دارد. او می تواند در پست شماره 6 یا 8 بازی کند. گزینه های زیادی در این پست ها داریم. وجود توماس مولر در زمین بسیار مهم است. او درک تاکتیکی خوبی دارد و می تواند بازوی سرمربی در زمین باشد. مولر در حال حاضر در سطح بالایی بازی می نماید و این برای ما بسیار مهم است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فلیک: مولر بازوی تیم من است، فقط صدرنشینی در گروهمان را می خواهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فلیک: مولر بازوی تیم من است، فقط صدرنشینی در گروهمان را می خواهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید