فروش بلیت پرواز های اربعین شروع نشد

به گزارش ساعت دیواری، در حالی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی از شروع فروش بلیت پرواز های اربعین به وسیله سایت ایرلاین ها خبر داده که این سایت ها فعلا هیچ پروازی را برای حد فاصل 20 تا 30 مهرماه به فروش نمی رسانند.

فروش بلیت پرواز های اربعین شروع نشد

به گزارش گروه مالی ساعت دیواری، تقریبا از هفته گذشته بعضی سایت های اینترنتی فروش بلیت پرواز های اربعین را با قیمت های بالاتر از سقف معین شده توسط انجمن شرکت های هواپیمایی و مورد تایید سازمان هواپیمایی را شروع نموده اند. قیمت هایی که از مرز 2 میلیون تومان نیز عبور نموده البته فقط برای یک طرف (تهران-نجف). این در حالی است که بر اساس قیمت مصوب پرواز تهران-نجف-تهران 2.2 میلیون و مشهد-نجف (بغداد) -مشهد باید 2.8 میلیون تومان برای اربعین سال جاری باشد.

در این وضعیت، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی از عدم ارائه مجوز سایت های اینترنتی برای فروش بلیت پرواز های اربعین سال جاری خبر داده و در عین حال گفته فروش بلیت این پرواز ها فقط از دو کانال سایت شرکت های هواپیمایی و دفاتر خدمات مسافرت دارای مجوز از این انجمن در حال اجرا است.

لازم به ذکر است به نظر می رسد فروش بلیت توسط سایت ایرلاین ها فعلا شروع نشده است. سایت فروش هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به آدرس ebooking.iranair.com/Booking و سایت هواپیمایی آسمان به آدرس ibe.iaa.ir/Reserve/Select فعلا برای تاریخ های 20 تا 30 مهر هیچ فروش بلیتی برای اربعین حسینی ندارند.

این وضعیت برای ماهان به عنوان یکی از ایرلاین های بزرگ کشور نیز به نوعی دیگر برقرار است. سایت این شرکت هواپیمایی اساسا فروش بلیتی ندارد و جمله ظرفیت پرواز تکمیل است برای پرواز های 20 تا 30 مهرماه اربعین این ایرلاین ثبت شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فروش بلیت پرواز های اربعین شروع نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش بلیت پرواز های اربعین شروع نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید