صدور مجوز بهره برداری از اولین واحد بوم گردی شهرستان کلات

به گزارش ساعت دیواری، مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کلات گفت: مجوز بهره برداری اولین واحد بوم گردی شهرستان کلات صادر شد.

صدور مجوز بهره برداری از اولین واحد بوم گردی شهرستان کلات

به گزارش ساعت دیواری به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، شعبانعلی فرهمند مدیر میراث فرهنگی کلات، امروز چهارشنبه 7 آذر با بیان این مطلب اضافه نمود:با عنایت به ظرفیتهای شهرستان کلات و حضور گسترده گردشگران در سطح شهرستان و لزوم ارایه خدمات مناسب به گردشگران به خصوص در حوزه اسکان و اقامت ،اولین واحد بوم گردی شهرستان با نام خانه پدر در بخش مرکزی، دهستان هزار مسجد، روستای چهار راه به صورت آزمایشی به بهره برداری رسید.

او گفت: این واحد علاوه بر اسکان بحث پذیرایی با غذاهای کاملا سنتی و همچنین با ایجاد یک نمایشکاه صنایع دستی قصد ارایه خدمات مناسب به گردشگرا ن را دارد.

فرهمند توضیح داد: برای تکمیل و تجهیز این واحد مبلغ 300 میلیون ریال تسهیلات ارزاق قیمت با سود 4 درصد در اختیار مالک قرار داده است.

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کلات ادامه داد: هم چنین این مدیریت پیگیر صدور مجوز 3 بوم گردی دیگر در شهر کلات ، روستای احمد آباد و قره تیکان است که امیدواریم پروانه بهره برداری انها نیز تا انتها سال صادر گردد .

منبع: میراث آریا

به "صدور مجوز بهره برداری از اولین واحد بوم گردی شهرستان کلات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور مجوز بهره برداری از اولین واحد بوم گردی شهرستان کلات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید