زرینچه: استقلال مسئله ای برای شرکت در لیگ ندارد

به گزارش ساعت دیواری، سرپرست باشگاه استقلال می گوید از نظر بدهی و ثبت قرارداد بازیکنان، استقلال مسئله ای برای حضور در لیگ برتر ندارد.

زرینچه: استقلال مسئله ای برای شرکت در لیگ ندارد

به گزارش ساعت دیواری، جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال، اظهار کرد: به جز آقایان، باقری، یزدانی و دشتی، بقیه بازیکنان قراردادشان ثبت شد. آن سه نفر هم گرفتاری شخصی داشتند و فردا (یکشنبه) می آیند. کادر فنی هم فردا قراردادش را ثبت می نماید. فکر نمی کنم مسئله ای وجود داشته باشد که استقلال نتواند در لیگ شرکت کند. این مسائل حل شدنی است.

سرپرست استقلال درباره چک پسته کاران هم اعلام کرد: من اطلاعی ندارم که چه اسپانسری است. این چک تضمینی است و ما قبل از سر رسید چک بازیکنان، پول را به حساب آن ها واریز می کنیم و چک ها را جمع می کنیم.

او ادامه داد: امیدوارم طوری گردد که باشگاه ها بتوانند با بازیکنان و مربیان گذشته شان تسویه حساب نمایند. هر چه شسته، رفته تر باشد لیگ ما بیشتر به سوی آرامش می رود.

او درباره آمادگی استقلال برای آغاز لیگ هم شرح داد: بیشترین چیزی که به ما می توانست یاری کند، عقب افتادن لیگ بود. چون هم توانستیم تمرینات زیادی انجام دهیم و هم بازی های محبت آمیز انجام دهیم. این موضوع یاری کرد که بازیکنان جدید به هماهنگی برسند. خدا را شکر شرایط خوب است.

سرپرست استقلال درباره محل تمرین این تیم هم اظهار کرد: ما هم مجموعه انقلاب را در اختیار داریم و هم زمین باشگاه نفت. جا دارد از تمام کارکنان باشگاه نفت تشکر کنیم. ما سعی می کنیم جوری تمرین کنیم که نه زمین انقلاب را از دست بدهیم و نه زمین نفت را. امیدوارم شرایط تمرین را طوری هماهنگ می کنیم که برای کل سال این دو زمین را در اختیار داشته باشیم.

او درباره ممنوعیت حضور خبرنگار در تمرین استقلال هم گفت: این دغدغه ماست. متاسفانه قرادادی که بسته شده بدون حضور تماشگران و ساعت دیواری است. ما می دانیم بدون حضور این دو قشر فوتبال معنی و مفهومی ندارد. تماشاگران را هم فعلا با مسئولیت خودمان و انتظامات مجموعه نفت به تمرین راه می دهیم. چون می بینیم که مراجعه نمایندگان اکثرا از شهرستان های دیگر هستند. امیدوارم در این هفته با آقای فتحی یا مسئولان نفت صحبت کنیم تا به توافقی برسیم و ساعت دیواری را هم یکی دو جلسه در تمرین داشته باشیم. شاید مواقعی استراماچونی بخواهد تمرین را پشت درهای بسته برگزار کند اما فکر می کنم دو جلسه در هفته مسئله ای ایجاد نکند.

زرینچه در پاسخ به این پرسش که آیا از جابجایی استقلال راضی بوده است هم اعلام کرد: بازیکنان خیلی خوبی جذب کردیم. شرایط ما خوب است و راضی هستیم. بقیه اش دیگر مربوط به بازیکنان و طرفداران است.

او ادامه داد: تیم، تیم استقلال است و در هر شرایطی که باشد باید برای قهرمانی کوشش کند. ما قول قهرمانی نمی دهیم ولی تا روز آخر می جنگیم تا قهرمانی را به دست بیاوریم و استقلال این شرایط را با این بازیکنان و کادرفنی دارد.

سرپرست استقلال درباره مسائل اقتصادی باشگاه هم اظهار کرد: من می بینیم که فتحی و همکارانش کوشش می نمایند تا این مسائل را رفع نمایند تا استقلال بدون مسائل حاشیه ای وارد مسابقات گردد.

او درباره ناصری هم گفت: او تمریناتش خوب بوده است و مورد تایید کادر فنی است. فردا قرار است به ایفمارک برود و شرایطش معین گردد تا بعدش با او قراردادش بسته گردد.

زرینچه در پاسخ به این پرسش که آیا با توافق با دو بازیکن یعنی ناصری و یک بازیکن خارجی، جابجایی باشگاه تمام می گردد هم اعلام کرد: من فکر می کنم تمام گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "زرینچه: استقلال مسئله ای برای شرکت در لیگ ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زرینچه: استقلال مسئله ای برای شرکت در لیگ ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید