دستگیری باند سارقین احشام و محصولات کشاورزی در قاین

به گزارش ساعت دیواری، خبرنگاران/خراسان جنوبی فرمانده انتظامی قاین از دستگیری چهار سارق و کشف 11 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

دستگیری باند سارقین احشام و محصولات کشاورزی در قاین

سرهنگ محمود زال بیکی اظهار کرد: با وقوع چند فقره سرقت احشام، محصولات و لوازم کشاورزی در سطح حوزه استحفاظی، ماموران انتظامی و پلیس آگاهی این شهرستان به صورت ویزه شناسایی و دستگیری سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.

به گزارش ساعت دیواری، به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی گفت: با اشراف اطلاعاتی و فعال کردن گشت های محسوس و نامحسوس، مأموران به چهار متهم در این رابطه مشکوک شدند و این افراد تحت نظر قرار گرفتند.

زال بیکی افزود: متهمان تحت نظر قرار گرفته دستگیر شدند که در بازپرسی تخصصی ماموران به 11 فقره سرقت اعتراف کردند .

وی با اشاره به ارزش 260 میلیون ریالی اموال مکشوفه، اظهار داشت: در این رابطه چهار نفر سارق دستگیر شده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی از شهروندان خواست توصیه های پلیس را در حفظ و نگهداری اموال خود جدی بگیرند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را سریعا با شماره تلفن 110 به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی قاین یادآور شد: حضور نیروهای پلیس در سطح شهرستان مایه دلگرمی و آسایش مردم است و چشمان تیزبین پلیس اجازه نخواهد داد مجرمان و افرادی که نیت های جرم و بزه در سر می پرورانند آسایش و امنیت مردم را خدشه دار کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دستگیری باند سارقین احشام و محصولات کشاورزی در قاین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری باند سارقین احشام و محصولات کشاورزی در قاین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید