ترامپ از نادرست بودن پرداخت حق السکوت به آن 2 زن مطلع بود

به گزارش ساعت دیواری، مایکل کوهن وکیل سابق دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز جمعه در مصاحبه با ای بی سی اذعان کرد: ترامپ می دانست پرداخت حق السکوت به 2 زنی که ادعا نموده بودند با او رابطه داشته اند، اقدامی اشتباه بود.

ترامپ از نادرست بودن پرداخت حق السکوت به آن 2 زن مطلع بود

وکیل سابق رئیس جمهوری آمریکا در این خصوص اظهار داشت که ترامپ نگران علنی شدن ادعاهای این 2 زن در آن موقع و تأثیر بر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در این کشور بود.

وی در ادامه اضافه نمود: من می دانستم کاری که می کنم نادرست است. البته اکنون نیز مسئولیت کارهایی را که انجام دادم را نیز پذیرفتم... من به کسی وفادار بودم که به واقع لیاقت وفاداری را ندارد.

این در حالیست که مایکل کوهن 2 روز پیش (12 دسامبر) به 3 سال زندان محکوم شد.

لازم به ذکر است، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا چندی پیش در پیامی توئیتری خواهان زندانی شدن مایکل کوهن وکیل مدافع سابق خود شده و گفته بود: مایکل کوهن از قاضی خواسته است تا زندان نرود؛ یعنی بتواند کارهای وحشتناک و بدون ارتباط به ترامپ از قبیل کلاه برداری و اخذ وام های کلان انجام داده و به زندان هم نرود. او داستان هائی را در این خصوص سرهم می نماید. او دروغ گفته و به عقیده من باید دوران محکومیت کاملی را سپری کند.

اظهارات ترامپ در حالی به اینگونه مطرح می گردد که مایکل کوهن وکیل مدافع سابق دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا 9 اذر ماه امسال پذیرفته بود که در جریان تحقیقات مداخله ادعایی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 در این کشور، به نمایندگان کنگره دروغ گفته است.

کوهن اتهام خود در این خصوص را پذیرفته و گفت در زمینه پروژه ساخت و ساز شرکت دونالد ترامپ در روسیه نمایندگان را گمراه نموده بود.

مایکل کوهن حدود یک دهه وکیل شخصی ترامپ بود و پس از رسیدن وی به ریاست جمهوری آمریکا از او به شدت حمایت می کرد، تا جایی که گفته بود حاضر است خود را برای آقای ترامپ در برابر گلوله ها سپر قرار دهد.

اما کمی پس از آنکه ماموران 8 ماه پیش به خانه و دفتر کارش یورش بردند و اسنادی را ضبط کردند، اظهار داشت با تحقیقات درباره همدستی ادعایی با روسیه همکاری می نماید.

او 3 ماه پیش 8 اتهام مالی را پذیرفت و گفت که به زنان مدعی روابط غیر اخلاقی با دونالد ترامپ حق السکوت پرداخته بود.

لازم به ذکر است، چنین پرداخت هایی می توانند نقض قوانین انتخابات محسوب شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ترامپ از نادرست بودن پرداخت حق السکوت به آن 2 زن مطلع بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ از نادرست بودن پرداخت حق السکوت به آن 2 زن مطلع بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید