تاج: سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا 1

به گزارش ساعت دیواری، رییس فدراسیون فوتبال گفت: پیشنهاد مشترک ایران و قطر مورد موافقت کنفدراسیون آسیایی نهاده شد و سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا 1+3 شد.

تاج: سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا 1

به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج امروز (چهارشنبه) در نشست روسای فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: بیش از 10 سال در پی تصویب مصوبه ای بودیم که در جلسه آخر کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد مشترک ایران و قطر مورد موافقت کمیته نهاده شد. بر اساس این مصوبه کنفدراسیون فوتبال آسیا، سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا 1+3 شد که برای فوتبال ایران بسیار مهم است.

رییس فدراسیون فوتبال در ادامه سخنانش در مورد اقدامات اجرا شده برای بلیت فروشی الکترونیکی، ارائه و اجرایی کردن آن را اتفاقی بزرگ برای فوتبال داخلی مطرح نمود.

او ادامه داد: ممکن است مسائلی در حال حاضر برای انجام این طرح باشد ولی قطعا بعد از سپری شدن چند هفته این مسائل برطرف خواهد شد.

تاج شرح داد: بی تردید هر تغییر رویه ای با هزینه هایی همراه خواهد بود اما باور ما این است که بلیت فروشی الکترونیکی اتفاق مثبتی برای فدراسیون و ورزش کشور خواهد بود و کار بلیت فروشی الکترونیک کار بزرگی معادل صعود تیم ملی به جام دنیای بود و ثمرات آن در آینده روشن تر خواهد شد.

او در خاتمه سخنانش با اعلام این خبر که ایران در آخرین رنکینگ فوتبال ایران همچنان در رده اول آسیا و 23 دنیا است اظهار امیدواری کرد که فوتبال ایران بتواند جهت رو به توسعه را طی کند.

منبع: عصر ایران

به "تاج: سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا 1" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا 1"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید