بعضی ها به وظایفشان در استقلال آشنا نیستند، استراماچونی حق دارد

به گزارش ساعت دیواری، مهدی پاشازاده در گفتگو با خبرنگاران گفت: متاسفانه استقلال اسیر یکسری جریانات است که خَلاصی از آن به این راحتی ممکن نیست. استراماچونی یا هر مربی دیگری که در این باشگاه باشد باید قبل از فکر کردن به رقبای مقابل، به فکر رقبای داخلی و حل مشکلاتی باشد که منشاء آن از داخل است.

بعضی ها به وظایفشان در استقلال آشنا نیستند، استراماچونی حق دارد

وی اضافه کرد: می گویند استراماچونی از شرایط ناراضی است و من ندید می گویم حق با اوست. درباشگاه استقلال مسائلی وجود دارد که خاص این باشگاه است. چطور می شود مسئولانی که باید هماهنگ کننده ورود بازیکن خارجی باشند به وظایفشان و قوانین مربوط به این موضوع آشنایی نداشته باشند.

کاپیتان پیشین آبی پوشان گفت: انگار برخی از افرادی که در این مجموعه مسئولیت دارند به وظایفشان آشنا نیستند که اگر اینطور نبود، حتما یکسری مسائل مثل همین مسئله ای که برای بازیکن خارجی پیش آمد، ایجاد نمی شد.

پاشازاده گفت: همه مسائل این باشگاه بی پولی نیست و برخی مسائل اصلا ارتباطی به مسائل مالی ندارد. هواداران هم در این هفته ها بارها تجمع اعتراض آمیز داشتند و باید به آنها هم حق داد که نگران آینده تیمشان باشند.

پیشکسوت استقلال سپس با اشاره به اولین دیدار این تیم در فصل نوزدهم مقابل ماشین سازی بیان داشت: هفته های اول فصل قابل پیش بینی نیست و تیم ها شناخت خوبی از یکدیگر ندارند. در این هفته ها بیشتر اتفاقات تاثیرگذار روی توانایی فردی بازیکنان درون زمین شکل می گیرد و از هفته های سوم و چهارم به بعد تیم ها شکل واقعی خود را پیدا می کنند.

وی در خصوص برگزاری دربی در هفته چهارم گفت: چون هنوز تیم ها شکل واقعی خود را آنطور که باید در این هفته ها پیدا نکردند، احتمال این که از جذابیت های این دربی کاسته شود وجود دارد. هر دو تیم از مربیان خارجی استفاده می کنند که سال اول حضورشان در ایران را تجربه می کنند و تفکرات کالدرون و استراماچونی کاملا ناشناخته است.

پاشازاده شرح داد: به اعتقاد من سرنوشت این دربی را بازیکنان باتجربه و بیشتر دربی دیده در درون زمین رقم خواهند زد و شاید اتفاقات سکوها و اشتباهات داوری هم از دیگر عوامل تاثیرگذار در این دربی باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بعضی ها به وظایفشان در استقلال آشنا نیستند، استراماچونی حق دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعضی ها به وظایفشان در استقلال آشنا نیستند، استراماچونی حق دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید