برنامه کامل تیم ملی بسکتبال در سه تورنمنت اروپایی، برگزاری 8 دیدار

به گزارش ساعت دیواری، مهمترین بخش برنامه های آماده سازی تیم ملی بسکتبال برای حضور در جام جهانی 2019 چین با سفر به اروپا و شرکت در سه تورنمنت بین المللی به میزبانی پرتغال، روسیه و یونان انجام می گردد. برای این سفر، کادر فنی تیم ملی بسکتبال 12 بازیکن را در ترکیب این تیم قرار داده است.

برنامه کامل تیم ملی بسکتبال در سه تورنمنت اروپایی، برگزاری 8 دیدار

صمد نیکخواه بهرامی، حامد حدادی، محمد جمشیدی، محمد حسن زاده، حامد حسین زاده، مایک رستم پور، آرمان زنگنه، آرون گرامی پور، سجاد مشایخی، رسول مظفری، میثم میرزایی و بهنام یخچالی 12 بازیکن منتخب مهران شاهین طبع و همکارانش برای حضور در دیدارهای تدارکاتی پیش بینی شده هستند.

فرزاد کوهیان، امیر محمد بهروز عطایی و مهران آتشی (مربیان) همراه با بهروز مهدوی (بدنساز) و صادق توکلی (فیزیوتراپ) نفراتی هستند که در کنار مهران شاهین طبع، آماده سازی و راهنمایی ملی پوشان بسکتبال ایران در تورنمنت های پیش رو را عهده دار خواهند بود.

تیم ملی بسکتبال بامداد فردا پنجشنبه تهران را به مقصد پورتو پرتغال ترک می نماید تا برگزارکننده سه دیدار در این تورنمنت باشد. در تورنمنت بین المللی پرتغال، علاوه بر ایران تیم های اسلواکی و دانمارک نیز حضور دارند. برنامه دیدارهای تیم ملی بسکتبال در تورنمنت بین المللی پورتو به این توضیح است:

آدینه 4 مردادماه

* ایران - اسلواکی

شنبه 5 مردادماه

* ایران - دانمارک

یکشنبه 6 مردادماه

* ایران - پرتغال

روسیه مقصد ملی پوشان بسکتبال ایران پس از اتمام دیدارهای آنها در پورتو است. تورنمنت پیش بینی شده از سوی روسا به میزبانی مسکو و با حضور تیم های میزبان، ایران و اردن برگزار می گردد. این تورنمنت 11 تا 13 مردادماه برگزار می گردد اما تیم ملی بسکتبال چند روز زودتر راهی مسکو می گردد تا چند جلسه تمرینی هم در مسکو داشته باشد.

این تیم 9 تا 11 مردادماه برگزارکننده پنج جلسه تمرینی در مسکو خواهد بود و اولین دیدارش را هم 12 مردادماه برگزار می نماید. البته در اولین روز تورنمنت روسیه (11 مردادماه) که دو تیم میزبان و اردن رو در روی هم قرار می گیرند، تیم ایران استراحت خواهد داشت. برنامه دیدارهای تیم ملی بسکتبال در تورنمنت روسیه به این توضیح است:

شنبه 12 مردادماه

* ایران - اردن

یکشنبه 13 مردادماه

* ایران - روسیه

تورنمنت بین المللی یونان سومین تورنمنت متوالی است که شاگردان مهران شاهین طبع در آن شرکت خواهند کرد. این تورنمنت طی روزهای 17 تا 21 مردادماه و به میزبانی جزیره کِرت که بزرگترین جزیره یونان است، برگزار می گردد. یونان و مجارستان حریفان تیم ملی بسکتبال در این تورنمنت خواهند بود.

تیم ملی بسکتبال در اولین روز حضور در جزیره کرت دیداری غیررسمی با تیم میزبان خواهد داشت. سپس دو دیدار رسمیِ پیش بینی شده خود را به ترتیب برابر تیم های مجارستان و یونان برگزار می نماید. برنامه دیدارهای تیم ملی بسکتبال در یونان به این توضیح است:

پنجشنبه 17 مردادماه

* ایران - یونان (دیدار غیررسمی)

شنبه 19 مردادماه

* ایران - مجارستان

یکشنبه 20 مردادماه

* ایران - یونان

به گزارش ساعت دیواری، جام جهانی بسکتبال شهریورماه به میزبانی چین برگزار می گردد. دیدارهای 32 تیم شرکت کننده در این رقابت ها و در مرحله مقدماتی همزمان در هشت شهر پیگیری می گردد.

تیم ملی بسکتبال که در گروه سوم با تیم های اسپانیا، تونس و پورتوریکو قرار گرفته است در شهر گوانگژو برگزارکننده دیدارهای خود خواهد بود.

این سومین حضور تیم ملی بسکتبال در جام جهانی است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برنامه کامل تیم ملی بسکتبال در سه تورنمنت اروپایی، برگزاری 8 دیدار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه کامل تیم ملی بسکتبال در سه تورنمنت اروپایی، برگزاری 8 دیدار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید