بازیگر فیلم آرگو و بتمن با خواب آور دیده می گردد

به گزارش ساعت دیواری، بازیگر و کارگردان آمریکایی در تریلر خواب آور به کارگردانی رابرت رودریگز بازی می نماید. بازیگر و کارگردان آمریکایی در تریلر خواب آور به کارگردانی رابرت رودریگز بازی می نماید.

بازیگر فیلم آرگو و بتمن با خواب آور دیده می گردد

به گزارش گروه فرهنگی ساعت دیواری به نقل از ورایتی، در فیلم خواب آور به کارگردانی رابرت رودریگز، بن افلک در نقش کارآگاهی بازی می نماید که مشغول کشف راز مفقود شدن دخترش است و در عین حال در یک برنامه مخفی دولت درگیر می گردد و در حال تحقیق به رشته ای از دزدی های رده بالا می رسد.

دو کمپانی سالستیس استودیوز و استودیو 8 تهیه کننده این فیلم خواهند بود.

گفته شده رودریگز فیلمساز 51 ساله آمریکایی و تهیه کنندگان در کوشش هستند تا زمان فراوری را تغییر دهند تا با برنامه خیلی پر بن افلک تلاقی نکند. فیلمبرداری این فیلم قرار است آوریل انجام گردد.

این بازیگر برنده اسکار برنامه پر و پیمانی را پیش رو دارد و قرار است فراوری فیلم آب عمیق او که در آن با آنا دی آرماس هم بازی می گردد از همین ماه شروع گردد. بعد وی در درام تاریخی ریدلی اسکات با عنوان آخرین دوئل بازی می نماید که انتظار می رود در شروع 2020 کار فراوریش شروع گردد. در این فیلم مت دیمون و آدام درایور نیز حضور دارند.

به تازگی نیز اعلام شده بود که افلک در فیلمی از نت فلیکس با عنوان آخرین چیزی که او می خواست در برابر آن هاتاوی بازی می نماید. وی یک درام بسکتبالی با عنوان راه بازگشت نیز در برنامه هایش دارد.

خواب آور با بودجه 60 تا 80 میلیون دلاری ساخته می گردد. افلک و استودیو 8 در ساخت فیلم آرگو و شهر همکاری نموده بودند.

رودریگز و مکس بورِن اشتاین نویسنده فیلمنامه گودزیلا فیلمنامه این فیلم را نوشته اند. هنوز تاریخ اکران فیلم اعلام نشده است.

بن افلک که مدتی درگیر اعتیاد به الکل بود هفته پیش اظهار داشت بیش از یک سال است که پاک است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بازیگر فیلم آرگو و بتمن با خواب آور دیده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر فیلم آرگو و بتمن با خواب آور دیده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید